Jak pewnie w każdym biurze księgowym, szczególną kwestią jest terminowość przekazywanych dokumentów, a jak wiadomo nie zawsze klient ma po drodze do biura.

Logo Biura Rachunkowego Milenium

Jako właścicielowi biura rachunkowego zależy mi na pozyskiwaniu klientów, również tych do obsługi online. Dzięki KonektoSmart byłam w stanie udostępnić klientom platformę do bezstresowej i łatwej wymiany plików i informacji pomiędzy nimi a ich księgowym, przy okazji dając narzędzie do wystawiania faktur, czy możliwości podglądania swoich rozrachunków w każdym miejscu i czasie. Proces wdrożenia trwa zaledwie kilka minut, a klienci chwalą, że aplikacja jest prosta w obsłudze i ułatwia przekazywanie dokumentów.

Jak pewnie w każdym biurze księgowym, szczególną kwestią jest terminowość przekazywanych dokumentów, a jak wiadomo nie zawsze klient ma po drodze do biura. Dostarczanie dokumentów w formie papierowej bywa uciążliwe ze względu na różne sytuacje. Dzięki KonektoSmart kontrahent może nam dostarczać dokumenty w czasie rzeczywistym, nie ma potrzeby zbierania ich przez cały miesiąc, podczas kiedy mogą docierać do biura zaraz po ich otrzymaniu.

KonektoSmart daje możliwość przesłania dokumentów w PDF, lub jako zdjęcie bezpośrednio z aplikacji na telefon. Ta funkcja sprawia że biuro może pracować na bieżąco a klient ma możliwość przekazania dokumentów terminowo, dodatkowo mając cały czas podgląd do tego, co już przekazał, łatwo może więc zweryfikować, co powinien jeszcze do biura dostarczyć.

Dostęp do programu ułatwia również przekazywanie informacji na temat rozliczeń, zestawień, wysokości podatków (PIT, VAT), oraz składek ZUS, do których klient ma stały dostęp – zatem biuro nie musi powielać informacji o tym kiedy, na jaki rachunek składki czy podatki winny zostać wpłacone – wszystkie te informacje są stale dostępne dla klienta, który po zalogowaniu do swojego panelu ma do nich dostęp z każdego miejsca na świecie, warunkiem jest tylko dostęp do Internetu. KonektoSmart umożliwia także wysyłanie powiadomień i przypomnień o zbliżających się terminach ZUS i podatkowych, dzięki czemu klient czuje się zaopiekowany i wyręczony w kwestii pamiętania o datach.

Wypróbuj KonektoSmart już teraz - 1 miesiąc za darmo

Bez dodatkowych opłat i zobowiązań

Wypróbuj za darmo